Програма

Програма

Програма „Русалии” 2017

 ВАЖНО!!! Молим всички групи да са на място поне един час преди представянето си!!!!

 

16.06.2017г.(петък)

   19:00 часа

 

Откриване с водосвет

 

Празнична програма с гост изпълнители

 

Гуна Иванова

 

Димитър Коларов

 

Стоян Андонов

 

Владислав Вълчев

 

Карамфил Божиков

 

Анс. Гайтан

 

Огражденска Четворка  

 

17.06.2017г.(събота)   Фестивален Ден

 

9:30 часа

1.НЧ „Христо Ботев – 1952” с.Кавракирово

2.НЧ „Просвета – 1936” с.Беласица

3.НЧ „Просвета – 1928” с. Габрене

 

10:00 часа

4.НЧ „Димитър Благоев – 1958” с.Първомай

5.НЧ „Антон Попов – 1926” с.Самуилово

6.НЧ „Никола Вапцаров – 2005” с.Струма

 

11:00 часа

7.НЧ „Никола Вапцаров – 2014” с. Тополница

8.НЧ „Гоце Делчев – 1939 ” с.Кулата

9.Танцов състав „Македонци” гр.Петрич

 

12:00 часа

10.НЧ „Братя Миладинови” гр.Петрич

11.НЧ „Св. Климент Охридски – 1926” с. Склаве

12.НЧ „Антон Попов – 1952” с.Скрът

 

13:00 часа

13.Танцов състав „Македонци” гр.Сандански

14.НЧ „Просветен лъч -1905” гр. Сапарева Баня

15.Танцов състав „Шевица” с.Коларово

 

14:00 часа

 

Конкурс за автентична носия

 

15:00 часа

16.НЧ „Гоце Делчев – 1926” с.Кърналово

17.НЧ „Отец Паисий – 1928” с.Старчево

18.НЧ „Искра – 1954” с.Михнево

 

16:00 часа

19.Кв. „Дълбошница” – гр.Петрич

20.НЧ „Яне Сандански – 1946” с.Генерал Тодоров

21.НЧ „Мануш Войвода – 1958” с.Долна Рибница

22.Кв. „Казармите” – гр.Петрич

23.НЧ „Антон Попов – 1948” с.Яворница

 

17:00 часа

24.Русалийска група кв. „Поляните” – гр.Петрич

25.НЧ „Просвета – 1937” с.Марикостиново

26.Борислава Георгиева НХГ „Св. св. Кирил и Методий” гр.Благоевград

27.”Дълбошница 2003” гр.Петрич

28.НЧ „Гоце Делчев – 1939” с.Ключ

 

18:00 часа

29.ТС „Златната фея” – гр.Петрич

30.Николай Кирчев

31.ЖПГ „Гласовете на Огражден” с.Боровичене

 

19:30 часа

Реч на г-н Димитър Бръчков кмет на община Петрич

Откриване на Русалийски игри

Участие на гостите от Р. Македония

Участие на гостите от Гърция

Участие на гостите от с.Хърлец, община Козлодуй

Участие на гостите от с.Плачи дол – Добрич

Закриване на Русалийските игри и на фестивалния ден

 

22:00 часа

 

КОНЦЕРТ на Володия Стоянов

 

18.06.2017г. (неделя)

 

10:00 часа

Културна дискусия – „Що са русалиите”

 

11:30 часа

Награждаване на колективите участвали в конкурсната част

 

13:00 часа

КОНЦЕРТ  НА  АНС. ПИРИН

 

ЗАКРИВАНЕ НА ФОЛКЛОРЕН ФЕСТИВАЛ

„РУСАЛИИ”

2017г.

Translate »